Lokal na wynajem Częstochowa, Północ

2 pokoje
63.00 m²
31,75 zł/m2
parter
JZN-LW-308

2 000 zł

Lokal na wynajem

Szczegóły oferty

Symbol oferty JZN-LW-308
Powierzchnia 63,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku Obiekt handlowo-usługowo-biurowy
Standard
Piętro parter
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do odświeżenia
Okna PCV
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowy, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Usytuowanie narożne
Możliwość parkowania w pobliżu
Położenie lokalu w głównym ciągu pieszych
Witryna wystawowa od ulicy
Wejście od ulicy
Podłogi gres
Joanna Żurek

Joanna Żurek

Nr licencji: 27790

Napisz wiadomość 25 Ofert

Opis nieruchomości

NEO Nieruchomości oferuje na wynajem (lub sprzedaż) lokal użytkowy o powierzchni około 63 m², położony w Częstochowie, dzielnica Północ – w świetnej lokalizacji pod działalność handlową, usługową lub biurową.

Lokal jest funkcjonalny, dobrze doświetlony i gotowy do adaptacji według własnych potrzeb. Dzięki praktycznemu układowi pomieszczeń sprawdzi się zarówno jako sklep, salon usługowy, biuro czy punkt obsługi klienta.

Rozkład pomieszczeń:

  • przestronna sala sprzedażowa (wymiary 6,1x9,6m),
  • zaplecze,
  • łazienka w lokalu,
  • dodatkowym atutem jest drugie wyjście, zwiększające komfort użytkowania i możliwości aranżacyjne.

Standard wykończenia:

  • drzwi aluminiowe i PCV z okienkiem,
  • okna PCV,
  • ściany wewnętrzne wykończone gładziami gipsowymi,
  • ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i wykończone tynkiem.

Atuty nieruchomości:

✔ atrakcyjna lokalizacja w popularnej dzielnicy Północ w ciągu ruchu pieszych - w budynku mieści się Poczta, Spółdzielnia mieszkaniowa i sklepy